MMOhry FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMOhry FORUM

Czech MMO Forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ahoj ALL vas Czert

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
CZerT




Poeet p?íspivku : 6
Age : 47
Registration date : 01. 11. 08

Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj ALL vas Czert   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 12:58 pm

Pišu z prace tak to bude trochu chaotické. Smile

Hraji 2 dny ale nevim na kterém serveru, takže když mne potkate tak mně šoupněte do gildy ju.

Czertice - Wariorka - lvl8
Czert - Mag - lvl8


Jinak kolik mužu mít postav na učtě ? (rad zkousim vsechny rasy)

Hraji jeste jinou mmo takže učast tak 2-4 hodky deně když nejsem v praci.
Návrat nahoru Goto down
RinoaSVK

RinoaSVK


Poeet p?íspivku : 4
Age : 49
Registration date : 12. 10. 08

Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj ALL vas Czert   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 12:45 pm

Ahoj hrajeme na serveri PVE Heavens Tear takže ak hraješ na niektorom inom a chceš sa k nám pridať musíš ísť na tento server ale vzhľadom na to že ešte nemáš veľký level tak by to nemal biť problém prejsť na druhí server. Rolling Eyes
Čo sa týka prijatia kľudne mi napíš v hre PM (nick taký istý ako na fóre) alebo na nick Murdy náš líder pripadne komukoľvek koho stretneš.
A aké mmo ešte hraješ?
Návrat nahoru Goto down
CZerT




Poeet p?íspivku : 6
Age : 47
Registration date : 01. 11. 08

Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj ALL vas Czert   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:27 pm

A sakra my sme chtely pve server tak sme sly na Sanctuary-PvE

No nic no aspon budem sledovat vyvoj případně požádam o radu.


1) - svítící zbraně - jak na to ?

Jinak zatím žadna otazka, diky. bounce
Návrat nahoru Goto down
RinoaSVK

RinoaSVK


Poeet p?íspivku : 4
Age : 49
Registration date : 12. 10. 08

Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj ALL vas Czert   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 12:49 am

No začať znovu neni taký problém na začiatku to ide rýchlo škoda to kúskovať ale je to na vás.
Čo sa týka svietiacich zbraní musia mať buď 3 hviezdy alebo tri sockety a dať tam 3 shardy tuším od lvl 6.
Návrat nahoru Goto down
CZerT




Poeet p?íspivku : 6
Age : 47
Registration date : 01. 11. 08

Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj ALL vas Czert   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 11:24 pm

Jo a nebo ze zlateho moldu vyrobit, mam uz pekný luk Surprised co pekně zlutě sviti.
Návrat nahoru Goto down
RinoaSVK

RinoaSVK


Poeet p?íspivku : 4
Age : 49
Registration date : 12. 10. 08

Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj ALL vas Czert   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 6:45 pm

Jo nebo z TT.
Návrat nahoru Goto down
andrelanz




Poeet p?íspivku : 1
Age : 34
Registration date : 03. 03. 09

Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: OTAZKA!!! :(   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 9:05 pm

Zdravím ALL... Mam tu takovej mensi.. heh no spis vetsi problem. stahl jsem si Ether Saga online, udelal jsem si ACC na http://eso.perfectworld.com/ no a pak jsem se ridil nejakyma pokynama na ceskych strankach ohledne toho BetaKey... a proste ho porad nemam... Nemohli by jste mi nekdo poradit co a jak? fakt nevim... Dík moc... Kdyztak mi piste klidne na mail... ondramach@centrum.cz dík moc.. André
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ahoj ALL vas Czert Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj ALL vas Czert   Ahoj ALL vas Czert Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ahoj ALL vas Czert
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ahoj ALL vas Czert

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
MMOhry FORUM :: PERFECT WORLD ONLINE :: Perfect World General-
Přejdi na: