MMOhry FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMOhry FORUM

Czech MMO Forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mezinarodni gilda opet nabira noe cleny

Goto down 
AutorZpráva
AnubisCZ




Poeet p?íspivku : 1
Age : 44
Registration date : 27. 08. 10

Mezinarodni gilda opet nabira noe cleny Empty
PříspěvekPředmět: Mezinarodni gilda opet nabira noe cleny   Mezinarodni gilda opet nabira noe cleny Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 2:27 pm

Zdarec
Jsem Anubis a chtel bych Vas pozvat na server Sanctuary ( PWI ) do nasi mezinarodni gildy Wiedzmini.
Gilda vznikle pred rokem a vystridalo se tu docela dost lidi, jak cechu tak polaku i anglicky mluvicich lidicek.
Jsme nejstarsi cesko-polska gilda na serveru. Cechy mam u nas na starosti ja Smile, ale neni problem si pokecat i s borcem co zije i na jine strane planety ( kanada ). Nabizime pomoc ve forme zakladnich informaci o hre, pomoc pri elitkach, bossech, dundzich, a zase planujeme utoky na klany , tak aby jsme zabrali nejake to ple na mape a dostali se ke slave:)
Hra nabizi strasne mraky moznosti uz sama o sobe, my jako gilda Wiedzmini ( cesky Zaklinaci - posde sapkowskeho ), se ted pokousime upirat zrak na nase nejmensi lidicky, kteri do hry prichajeji a pomahame jim expit.
Pokud by se nekdo obevil a chel k nam do klanu ( upozornuji jsme proste super gilda Smile lidi prevazne pres 20 let Very Happy )Tak prosim napiste mi Whisprem na muj nick nebo nick ostatnich.

A to:
Alastrianna - liderka ( fajn holcina, polka, archer lvl 101 )
Maderdin - director ( clerick lvl 100 )
AnubisCZ - marsal ( toto je ma malickost Very Happy , clerick lvl 85 )


Tak doufam ze se potkame ve hre.
Preji spoustu expu a prijemne straveny cas ve hre perfect world internacional cheers
Návrat nahoru Goto down
 
Mezinarodni gilda opet nabira noe cleny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
MMOhry FORUM :: PERFECT WORLD ONLINE :: Perfect World General-
Přejdi na: